מתחתנים? בואו לבריכה!

פורסם ב: כל הכתבות, צילום בבריכות | 4

צילום פורטרט זוגי מתחת למים

כי תמונות מיוחדות מצלמים במקומות מיוחדים…

בקיץ האחרון,  זוג חברים שעומדים לקראת חתונה  פנו אלי בבקשה לבצע עבורם צילום טרום חתונה מתחת למים. מייד קפצתי על המציאה והצעתי להם שאת הצילום נערוך בבריכה ה"פרטית" שלי (בריכת קיבוץ מעגן מיכאל- היא כמובן לא פרטית שלי…) בשעות הלילה.

למה בריכה? למה לילה? ובכן,לצילום בבריכה יש את היתרונות הברורים של נוחות כניסה ויציאה מהמים ויכולת שליטה עדיפה על סביבת הצילום. בטח כשהאופציה היא צילום בים התיכון הלא ידידותי לצילום בזכות ראות לקויה, זרמים וגלים חזקים כמעט בכל יום בשנה. היתרון של צילום בלילה הוא כבר פחות מובהק וטומן בחובו גם חסרונות, אך ההחלטה על מועד הצילום תלויה בתוצאה הסופית הרצויה מבחינת התאורה על סט הצילום.צילום פורטרט זוגי בבריכה אני רציתי רקע שחור כדי שלא יראו שהתמונות צולמו בבריכה וכדי שמירב תשומת הלב בצילום תהיה בדוגמנים שלי…

בקיצור, הם מייד הסכימו והחלטנו על תאריך…

נפגשנו בבריכה במטרה לצלם את התמונה שתופיע על ההזמנה לחתונה.

האמת? כשאני חושב על זה, מעולם לא ראיתי צילום הזמנה שבוצע מתחת למים בהשתתפות החתן והכלה, וזה נראה לי יופי של רעיון, מקורי ומפתיע ובעל אפשרויות כמעט אינסופיות ליצירתיות מצד הצלם והמצולמים כאחד!

תנאי חוסר המשקל במים מאפשרים לביים סצינות מטורפות ודמיוניות שבצילום מעל המים היה צריך שעות רבות של עבודת פוטושופ כדי לייצר אותם , אם בכלל….

בקיצור, אני התלהבתי!

אז אם יש לכם רעיון יצירתי לצילום זוגי לפני או אחרי חתונה לביצוע מתחת למים, אני אשמח לעזור לכם להוציא אותו אל הפועל!

ואם אין לכם רעיון מקורי?! אני אשמח לצלם אתכם בכל זאת מתחת למים ולתעד אתכם בסביבה המדהימה הזו בצורה שונה ומיוחדת שתישאר איתכם לתמיד!

מוזמנים לראות מצגת תמונות נוספות מאותו סשן צילום בבריכה:


Eitan&lee – Images by Hagai Nativ

תודה לגיא אבירם, על העזרה עם התאורה ול-לי ואיתן דרייפינגר החמודים על שהרטיבו את הבגדים שלהם….

4 Responses

  1. משה

    חבל שהם לא מצולמים בשמלת כלה וחליפת חתן, כמובן שזה די יהרוס את הבגדים אבל אלו תמונות מושלמות של חתונה, שאפו על הצילומים.

  2. חגי נתיב

    תודה משה!
    במקרה זה הם בחרו את הבגדים והצילומים נעשו בשביל ההזמנה לחתונה… אבל אשמח לפרסם כאן בהמשך גם תמונות עם בגדי חתן כלה…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.